Fotenia, Lifestyle

Víla a morská panna v Dunaji

So Satty sme sa dohodli na tomto fotení veľmi spontánne, dobehla som za ňou do Šamorína a našli sme celkom pekné zátišia na fotenie. Skúšali sme nejaké to vílovské fotenie, keďže sú teraz kvetované čelenky v kurze. Ja som už dlhšie chcela fotky vo vode v dlhých spoločenských šatách a tak som sa išla máčať do Dunaja 🙂 Nepoučená z posledného fotenia vo fontáne som si so sebou nevzala ani župan ani osušku, preto som pri sušení dosť improvizovala. Žial z tých úplne mokrých fotiek nič nie je, pretože po vílovských fotkách sme sa boli osviežiť v reštaurácii, zakecali sme sa a už sa potom začalo stmievať a nemali sme na fotenie dobré svetlo. 
Satty poznám vďaka mojej kamoške šperkárke Zuzu, ktorá sprostredkovala fotenie so mnou a Satty asi rok dozadu. Tento rok som mala aj príležitosť Satty líčiť na fotenie s Evkou Novanskou, taktiež výbornou fotografkou.

Fotografka: Satty Photography 
Vizáž: Drew’s beauty


(Prečítané 4-krát, dnes 1 návštev)
Tagged ,

8 thoughts on “Víla a morská panna v Dunaji

  1. Fotografie v modrých šatách su veľmi zaujimavé 🙂 len sa mi trošku nepáči tá čierna látka, ktorá deformuje tvoju perfektnú postavu, skôr by som to nechala rozprestrieť pozdĺž šiat vo vode 🙂

    1. ďakujem 🙂 je to vždy vec vkusu, mne sa to zrovna páčilo to tam dať ako také niečo iné a zaujímavé, ale ani nám nenapadlo dať to do vody, možno by to vyzeralo tiež dobre 🙂 ak by tá látka nezanikala vo vode..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

15 − 10 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.