Fashion

Maxisukňa

Túto sukňu som kúpila minulý rok v letných F&F výpredajoch za neuveriteľných 5Eur!! A v obľúbenej farbe – smaragdová zelená, no musela byť moja. I keď viem, že veľa mojich outfitov sa skladá z kráľovskej modrej, je to skôr náhoda, že sa mi tento rok nakopilo veľa vecí v tejto farbe, skutočne preferujem túto zelenú viac 🙂 Nosíte maxisukne? Aký máte k nim vzťah vy?
Kabelka je minulorčný darček k objednávke Mary Kay. A už mi tam odchádzajú ramienka, vnútri  majú niektoré priehradky dierky, takže ju túto sezónu rovno aj donosím a vyhodím.

Tielko: H&M/veľkosť M/7Eur
Sukňa: F&F/veľkosť 40/5Eur
Sandálky: eBay/veľkosť 5/8Eur
Kabelka: Mary Kay
Prstene: hnedý s kamienkami Orsay, ostatné netuším
Náhrdelníky: zrkadlo a malý ciferník boli darčeky a srdiečko mám z výmeny

(Visited 12 times, 1 visits today)
Tagged , , , ,

5 thoughts on “Maxisukňa

  1. a čo tak kabelku nejak zachrániť 🙂 nejakou rozumnou prerábkou? 😀 pripadne ak by si ju naozaj chcela vyhodiť mysli na mňa, budem ju mať ako pokusnú 😀

  2. Maxisukňu som si kúpila tento rok v slivkovej farbe a tá sukňa je skrátka úžasná, keď sa skombinuje s jednoduchým tričkom vyzerá to nádherne. Inak smaragdovozelnú farbu mám veľmi rada, tiež si kupujem väčšinu oblečenia presne v tejto farbe dokonca aj moje promočné šaty museli byť v tejto farbe, iné som nechcela.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.