Bonprix móda

december 16, 2016 od Drew - 13 komentárov
Veľmi dlho som uvažovala nad témou tohto článku, keďže som sa chcela dotknúť nejakej spoločensko sociálnej problematiky. Lenže tie už mám konceptuálne nachystané. A tak nejak som si spomenula na moju bakalársku prácu Psychológia reklamy. Vždy ma zaujímal vplyv reklamy na človeka, nákupné správanie a rozhodovanie. Všímam si, že mnoho ľudí verí reklamám a podľa toho uskutočňujú svoj nákup. Škoda, že neviem, či daný produkt aj naplnil ich očakávania.
bonprix moda blogerka blog
čierny áčkový kabát blogerka blog drew
Myslím, že najlepšiu reklamou vždy bolo a bude odporúčanie. A teraz sa dostávam k podstate veci, sú blogerky tie, na základe ktorých odporúčaní si niečo kúpite? Veríte blogerkám? Mám pocit, že najmä pri tých slávnych a zahraničných už začína byť problém to, že takmer všetko, čo vytasia v článku či videu dostali od značiek či firiem zadarmo a nikto nevie, či je daná recenzia relevantná alebo len zmluvou okliesnená lož. Preto by ma zaujímalo, či niekto prihliada na tento fakt alebo impulzívne kúpi to, čo vidí v článku či videu. Ja osobne si vždy pozriem na daný výrobok niekoľko recenzií prípadne sa o ňom dočítam v diskusii a rozhodnem sa. A mám tendenciu veriť tým, čo sa skutočne vyznajú a majú naštudované napr. zloženia produktov, pôvod produtkov.
kožušina štóla kabát drew blog blogerka
bonprix móda sukňa sveter blogerka blog drew
Ak by som mala napísať niečo v krátkosti o outfite – kožušinka okolo krku je pekná a elegantná cesta ako ozvláštniť obyčajný kabát. Strih a prevedenie sukne je úžasne premyslené a je to ten typ, ktorý si môžu dovoliť aj bacuľky. Aj napriek pásikom či puzdrovému strihu, sukni veľmi imponuje asymetrický strih a nerovnomerné bloky pásikov. Je z úpletu a vo veľkosti 40/42 mi sadla ako uliata. To však nemôžem povedať o vršku, ktorý sa podľa fotky javil super a ja som si žiaľ neprečítala komentáre pod ním. Mám najmenšie číslo a aj tak mi je neforemne veľké. Snažila som sa situáciu teda zachrániť previazaním svetríka a zvýrazniť tak pás.
bonprix móda sukňa sveter outfitbonprix móda sukňa sveter blogerka outfit

Kabát: Reserved; veľkosť L; 79Eur
Kožušinka: nájdená u babičky v skriny
Top: Bonprix; veľkosť 36/38; barter od firmy
Tielko: KIK; veľkosť 42; 6Eur
Sukňa: Bonprix; veľkosť 40/42; barter od firmy
Pančuchy: Gate; veľkosť XL
Kabelka: z výmeny
Rukavice: Mohito; veľkosť M; 21Eur
Náušnice: Levandula; 8Eur
Fotila: Barbi Baluchová

(Prečítané 43-krát, dnes 1 návštev)