Nedávno som dostala príležitosť nechať sa nalíčiť Zerva vizážistkou. Už v nákupoch kozmetiky v októbri som spomenula spoluprácu so značkou Zerva, od ktorých som dostala ako darček skvelý matný hydratačný rúž v odvážnej farbe. Stručne o firme napíšem, že bola založená gréckou vizážistkou a všetky produkty sú vyrobené na prírodnej báze, čiže neobsahujú žiadny mastenec, živočíšne produkty či ropu. Jedná sa o profesionálnu značku dekoratívnej kozmetiky, ktorá je k dostaniu najmä v salónoch.zerva kozmetika tiene rúž ceruzka

Naša spolupráca bola o niečo iná ako tie ostatné – tentokrát som nedostala na recenziu produkt, ale službu. A to líčenie od vizážistky Mišky, ktorá pracuje v salóne Zerva v Bratislave. Značka tak ponúka priamo okrem produktov možnosť vizáže či len tak alebo na nejakú príležitosť, ba dokonca sa môžete nechať zaškoliť v zručnosti líčenia seba samej. Návšteva salónu má teda jednu obrovskú výhodu, všetky výrobky vidíte krásne naživo, môžete si ich poobzerať, ochytať, urobiť swatche, nepomýlite sa v odtieni makeupu a idete na istotu.

zerva kozmetika líčenie makeup červený rúž plné pery zerva kozmetika líčenie makeup červený rúž rty

Miška mi spravila dve jesenné líčenia z noviniek, ktoré sú mi veľmi blízke, keďže mám rada výrazné pery a linky. Mňa najviac zaujali očné tiene svojou výdržou a pigmentáciou a rúže. Produkty mi všetky dobre držali a sedeli až do večera, až na makeup. Musím povedať, že toho som sa obávala už pri aplikovaní, pretože bol na mňa dosť hutný a aj som premýšľala, že ten, čo som dostala, asi nebude na denné líčenie. Pre vysvetlenie – na foto makeup, na kameru, či na večerné líčenie sa zvyknú dávať viac krycie makeupy. Má to logický dôvod a to prekryť nedokonalosti v kontraste s výrazným líčením a jednak šošovka zrkadlovky zachytí každú nedokonalosť na pleti. Takže pre výsledný dokonalý efekt fotografie je lepšie použiť hutnejší matnejší produkt.

Makeup mi totiž asi po troch hodinách zoxidoval a vytvoril na pleti mapy. Nechcem teraz týmto nikoho odradiť, nie všetko sedí všetkým, takže niekomu tento makeup môže perfektne sedieť. Ja by som v budúcnosti skôr vyskúšala fluidnú verziu, pretože s tými mám zatiaľ najlepšiu skúsenosť. Dokonca u mňa platí, čím je makeup tekutejší, tým mi lepšie sedí (ale nemusí to byť všeobecné pravidlo).

zerva kozmetika líčenie plné pery linka zerva kozmetika líčenie plné pery linka

Makeup zvečnila vo forme fotografie šikulka Katarína Hall a ja dúfam, že s ňou a celým tímom som nespolupracovala posledný krát 🙂 Celková atmosféra v salóne bola príjemná, bolo o mňa dobre postarané a bola som taktiež informovaná a produktoch od tejto gréckej značky. Takže ak sa chcete dať nalíčiť na nejakú príležistoť, môžete využiť líčenie aj takto priamo v salóne. Ak ste majiteľkou citlivej pleti a doteraz ste sa báli ísť len tak k nejakému vizážistovi, určite vás poteší prírodná báza tejto značky.