Lifestyle, Tipy a Návody

DIY: Vlastná magnetická paletka

magnetická paleta

Prinášam druhý DIY (do it yourself – urob si sám) v podobe výroby vlastnej magnetickej palety. Ten prvý sa týkal mono tieňov, ktoré vieme do takejto paletky dostať. Asi najznámejšia značka, ktorá vyrába magnetické paletky je Z Palette. Nie sú však lacné, no takáto vec ani nie je jedna z tých, čo sa opotrebuje, takže je to dlhodobá investícia. Avšak, vieme si spraviť paletku aj doma podľa veľkosti aká sa nám páči 🙂

magnetická paleta tieňov diy paletka magnetická paleta tieňov diy

Čo potrebujeme?
– nádobu, obal, krabičku..čokoľvek, čo chceme premeniť na paletku (videla som už paletky z DVD obalov, krabičiek na lieky..)
magnetický papier (na SK eshopoch som našla len magnetickú fóliu, ktorá magnetizuje na niečom, nemá dostatok železa na to, aby sama udržala magnety, sú to napríklad magnetikcé tabuľky na autách)
– nožnice
– lepidlo

A tu je môj návod ako si vyrobiť svoju paletu:

Tagged , ,

12 thoughts on “DIY: Vlastná magnetická paletka

  1. Moc pěkné video 🙂 Takové paletky neskutečně šetří místo, a docela uvažuji, že nějakou také vyrobím. Protože těch monostínů se mi doma kupí čím dál tím více. Ale je pravda, že poslední dobou si kupuji spíše už jen paletky.

    1. ja som viacej na paletky 🙂 takže preto stále vymýšľam ako čo všetko najlepšie a najjednoduchšie uskladniť 🙂

  2. Jeej, toto je super! 🙂 Ďakujem za tip, určite skúsim, pretože už dlhšie premýšľam, že si spravím vlastnú ale fakt som nevedela, ako tam dostať ten magnet 😀

    1. juuu to ma teší 🙂 veru aj mne to dosť pomohlo, ja neviem prečo sa to nedá u nás kúpiť normálne v Tescu alebo kde 😀

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.