Beauty, Shopping

Februárové nákupy kozmetiky

source url Tento mesiac to budú asi najkratšie nákupy v histórii môjho blogu. Lístky na koncert Guns’n’Roses do Prahy a náš novo vytvorený šporiaci režim si vybrali svoju daň a tak mi neostávalo nič iné, len poriešiť nejaké výmeny a spáchať veľmi úsporné nákupy.

beställ Sildenafil Citrate online Z úvodnej titulnej fotky iba spomeniem, že vzorky Annemarie Borlind som obdržala do firmy assay.sk k recenzii rady Aquanature. Veľmi ma mrzí odtieň make-upu, pretože je na mňa (klasicky) tmavý. Preto ho posuniem do giveaway, na ktorú sa o necelý mesiac môžete tešiť 🙂 Ďalej som zakúpila nejaké konjakové špongie a hubku na makeup od Oriflame.

http://syaden.net/?giniefr=site-de-rencontre-what%27s-up&0e4=03 Gel laky od Sally Hansen som si kúpila od jednej kočky na bazáre. Šla som po nich na základe odporúčaní Petry lovely hair, ktorá si ich veľmi chváli a používa. Ja som ich ani nestihla vyskúšať pretože moje nechty mám teraz tak dorasované ako nikdy. Na palcoch som si musela vystrihať celý necht, pretože sa mi od lôžka odlamoval a vznikla mi tam dokonca nejaká pleseň. Na ľavej ruke sa mi nadvihujú všetky nechty, tak uvidím ešte ako dopadnú tie 🙁 ja neviem, či moje nechty nezvládajú laky do lampy (používala som Konad) alebo či za to môže moja vlastná nešikovnosť. Totiž ja si sama neviem na prvý šup pekne nalakovať nechty a vždy vyjdem mimo. To sa mi žiaľ stávalo aj s tými gélovými, lenže tam som na to vždy prišla až po zapečení. Ako ten gél stvrdol na kožičke okolo nechtov, muselo som ho všelijako vystrihávať a jedno s druhým. Je dosť možné, že toto mi poškodilo kožičku a tak mi tam teraz nechty nedržia dobre. Normálne mám teraz aj strach znovu si robiť gelovú manikúru. Som fakt taká nešikovná, či má ešte niekto takúto skúsenosť?

http://sumarplant.ro/franciye/3812 nákupy nákup sally hansen

http://winevault.ca/?perex=trading-su-opzioni-binarie Jedného dňa ma kontaktovala talianska značka Wycon, že by mi chceli poslať nejakú kozmetiku na testovanie. Aj keď som im vravela, či to nie je zbytočné, keďže blog mám po slovensky a ich eshop neposiela kozmetiku mimo Talianska, povedali, že im stačí ak sa odfotím s rúžom na Instagram. Takže kontúrka na pery a matný rúž sú ďalšie v zbierke. Stále premýšľam, či naňho urobiť recenziu, keďže pre nás je to (asi) neznáma značka. V Taliansku majú však aj kamenné obchody, tak sa prípadne môžete skočiť pozrieť ak tam budete. Ich kozmetika je dosť lacná, takže podľa mňa stojí za vyskúšanie 🙂

rencontre a ydes Matné rúze od Zoeva a LASplash som objednala z Beautybay. Veľmi sa mi páčia oba odtiene, no Zoeva dosť slabo drží. Oboje plánujem recenzovať vo video formáte a neskôr aj v článku.

http://www.segway.fi/?kastoto=bdswiss-verklagen&26e=78 Meet Matte Hughes od The balm mám z výmeny a teda je to veľmi zvláštny oranžovo-hnedý odtieň. Keďže je v nude farbe, určite nájdem príležitosť ako ho vynosiť.

follow url nákup nákupy matný rúž wycon zoeva lasplash the balm

http://joetom.org/masljana/4018 matný rúž matte lipstick wycon matt sublime swatch matný rúž rtenka the balm committed zoeva clear message la splash rose garden

go to site A sme na konci článku!! Neuveriteľné ale je to tak 🙂 Posledným nákupom bola malá objednávku z Avon, kde ma zaujal olejček na tvár. Používam na pleť šípkový a argánový olej a musím uznať, že táto zmes od Avon je veľmi riedka. Inak nemám nič proti. Nenormálne mi zavoňal tento sprchový gél s vôňou slaného karamelu a mandlí.

Viagra where can i buy without prescription in Orlando Florida Deodorant Aloe mám od kamarátky, ktorá si ho kupuje od nejakej pani. Je bez hliníka a je to zatiaľ najlepší bio deodorant, aký som mala. Dobre zabraňuje pachu, je príjemný, má neutrálnu vôňu a ževraj dlho vydrží. Som teda zvedavá 🙂

nákup nákupy blog blogerka avon

(Prečítané 105-krát, dnes 1 návštev)
Tagged , , , ,

4 thoughts on “Februárové nákupy kozmetiky

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *