Beauty, Shopping

Marcové kozmetické novinky a nákupy online

http://agauchepourdevrai.fr/?fuier=rencontre-homme-musulman-lyon&cf9=8b Medzi vychytené marcové novinky určite patria masky na pleť od L’Oréal. Ja som ich obdržala ako PR darček od firmy spolu s micelárnou vodou. Možno vás sklamem, no mne tieto masky neprídu nejaké prevratné, dokonca po prečítaní obsahu som zistila, že obsahujú zbytočné silikóny a veľa chémie. Čiernu detox som skúšala len raz, veľmi ma vysušila a pleť sa mi z nej spamätávala týždeň. Červenú glow som taktiež skúsila len jeden krát a nejako ma neuchvátila. Všeobecne by som L’Oréal označila za firmu dobrú na dekoratívnu či vlasovú kozmetiku, ale tá pleťová veľmi dobrá nie je.

http://www.ribo.co.at/deniro/5046

site de rencontre gratuit pour cavalier Kvôli nečakaným udalostiam sa stalo, že sme museli na týždeň utekať do Anglicka a vyriešiť tam nejaké osobné záležitosti. Keď som mala čas, vybehla som popozerať obchody a v Boots našla túto veľmi lacnú značku Collection. Stále som uvažovala, čo kúpiť, čo si priniesť domov a preto som sa aj rozhodla vybrať si niečo od tejto značky a priniesť si tak niečo, čo tu doma nemáme. Uchvátili ma tieto glitrové linky, ktoré kombinujem tak, že si spravím klasickú čiernu linku a podľa nálady a outfitu na ňu aplikujem túto trblietavú. Vytvorí to veľmi pekný akcent.

get link Zaujal ma aj pudrový tieň na obočie s špicatým aplikátorom. Je fajn, ale vadí mi, že veľmi práši. Pred kreslením ho vždy musím oklepať, inak môžem z tváre pol dňa zmetať opadaný pigment 😀

source Ako posledná ma zaujala podkladová báza pod makeup, ktorá sa mi javí ako tiež veľmi dobrá.

http://hongrie-gourmande.com/frensis/4389

site de rencontre belge gratuit non payant W7 je rozjasňujúci primer, ktorý som dostala od Mirky, ktorú ste mohli vidieť v našej kvetinovej líčiacej akcii. Neviem si zatiaľ na ňu spraviť názor a tak stále len testujem.

site de rencontre monde agricole Musela som si kúpiť aj lepidlo na umelé nechty, pretože tie moje mi zliezli a na niektoré fotenia či prehliadky potrebujem vyzerať upravene.

A v poslednom rade som si spravila radosť a objednala si nejaké drobnosti z Beautybay.com. Konečne som zobrala štetec na obočie od Zoeva, ktorý som už dlhšie mala v pláne kúpiť a samozrejme ako tomu býva pri Zoeva, neľutujem! Štetec je fakt skvelý, pevná rúčka, pevné štetiny, zatiaľ najlepší aký som na obočie mala 🙂

http://www.transportbudapesta.ro/?kdls=opziobi-binarie&5ff=f6

enter site Táto krásna farebná paleta je počin od bh cosmetics, ktorý ma zaujal a veru, neviem, či som nadšená. Tiene som si totiž predstavovala úplne inak. Paleta je teda celá trblietavá, tiene sú tzv. FOIL formuly. Chcem s ňou dlhšie líčiť a potom by som spravila aj nejakú tú recenziu, premýšľam aj nad článok o paletkách.

A to by som nebola ja, ak by som si zbierku nedoplnila o rúže 🙂 sú teda tiež z beautybay.com pričom Gerard cosmetics viete kúpiť aj na stayunique.sk a LA Splash na pinkpanda.sk Palladio je pre mňa nová neznáma značka, ale nosením sa u mňa šplhá do top obľúbených rúžov. Metalický Gerard ste inak mohli vidieť v mojom kvetinovom líčení tu.

 

(Prečítané 106-krát, dnes 1 návštev)

6 thoughts on “Marcové kozmetické novinky a nákupy online

  1. Tak s tými L´oreal maskami si mi nespravila radosť. Chcela som ich skúsiť, keďže sú teraz snáď na každom blogu, tak hold aspoň ušetrím.. 🙂 Ten rúž od Gerard Cosmetics má božskú farbu, na perách musí vyzerať úžasne..

    1. fakt by som siahla radšej po niečom prírodnejšom než toto. predsa len maska má čistiť hĺbkovo a mala by obsahovať dobré a nie škodlivé zložky 🙁

    1. Obaly sú pekné, len škoda tej chémie.. osobne mi oni prídu lepší na dekoratívku ako na pleťovku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *