Mesiac máj sa u mňa niesol v znamení paletiek. Na začiatok som si však zadovážila červený wash out od L’Oréal – vymyvateľnú farbu. Dala som si ju schválne iba na korienky, aby som tak dočasne prekryla šedinky. Musím uznať, že chytila skvelo!! Ak by som mala dve balenia, na moje dlhé vlasy, by určite vystačili. Ako to farebne vyzeralo, ste mohli vidieť v tomto outfitovom článku (i keď tu po úpravách vyzerajú do ryšava) alebo tu.

Veľmi ma potešil nový odtieň 005 korektoru pod oči od Catrice, teraz mi farebne sedí ešte lepšie. CC krém od Bourjois mám už druhý z výmeny, pretože mi tiež všetkými vlastnosťami a farebne sedí – mám odtieň Ivory. A už asi dva mesiace som chodila vyzerať tento dúhový rozjasňovač od Essence, až som ho konečne našla! V skutočnosti sa nejaví ako dúhový, farebne je studený. Ide mi skôr o výzor produktu a že mám niečo pekné do zbierky 🙂

essence dúhový rozjasňovač highlighter

Tieto tri paletky mám z výmen z vinted.cz Sleek som nemala veľmi dlho, mala som dve paletky, ktoré mi nevyhovovali, tak som ich posunula. A táto Candy ma zaujala svojou farebnosťou. No musím uznať, že platí to, čo pri tých predtým – matné tiene o ničom, prášia, pigmentácia nikde a trblietavé sú skvelé.

Na túto Prism paletku od ELF som čítala veľa pozitívnych recenzii a tak som bola na ňu veľmi zvedavá. Musím uznať, že je fakt dobrá. Je to lacná neutrálna metalická paletka v teplých tónoch. Dobre drží, pigmentácia je brutálna, tiene trochu prášia, ale to mne nevadí.

NAKED 3 vám zrejme predstavovať nemusím. Je to moja prvá Naked paleta od Urban Decay, lebo doposiaľ ma nejako nebrali, ale keď prišla ponuka vymeniť ju za niečo z mojich vecí, vravím si prečo nie. Tiene sú fakt pekné, aj dobre pigmentujú, aj dobre držia. Môj jediný problém je, že za tú cenu?? Keď to porovnám s Tarte, tak tie sú na oveľa vyššej úrovni.

sleek elf naked 3 paletky palety sleek candy paleta elf prism urban decay naked 3 elf prism sleek candy paleta paletka palette

Balíček Dove som obdržala od firmy pretože som sa prihlásila do ich kampane Moja krása, moja voľba. Fotila som so svojim príbehom do magazínu Eva, čo by malo byť uverejnené v júnovom, júlovom alebo augustovom vydaní 🙂 Zatiaľ som vyskúšala sprchovú penu, ktorá je veľmi príjemná a vyhovuje mi pumpičkové dávkovanie. Po mnohých rokoch sa mi dostal pod ruku aj klasický deodorant, pretože už dlho skúšam a používam rôzne bio bez hliníka. A musím skonštatovať, že tento od Dove mi sedí oveľa lepšie ako tie naturálne. Takže som zároveň aj potešená aj smutná, že predsa len chémia je chémia..

dove kozmetika kosmetika

Táto amazónska kráska ku mne pricestovala z Ameriky, pretože tam moja svokra trávila 3 týždne. Naposledy mi priniesla Tartelette 2, ktorú ste mohli vidieť v októbrových nákupoch. A keďže som tieto tiene uznala ako za najlepšie, aké som kedy mala, rozhodla som sa pre ďalšiu paletku. A čo vám budem hovoriť, je úžasná 🙂 ak chcete matné tiene v top kvalite, Tarte skutočne odporúčam. Podľa mňa je ťažšie nájsť kvalitné matné tiene ako trblietavé či metalické. Niektoré odtiene sú veľmi podobné s Tartelette 2 ale vy, čo ste maniaci na kozmetiku, tak uznáte, že nie je odtieň ako odtieň 🙂 Paletka ma vyšla 57$.

tarte tarteist pro amazonian clay tarte tarteist pro amazonian clay paleta palette tarte tarteist pro amazonian clay paleta paletka palette

Aké boli vaše májové radosti a márnosti? 🙂