Mary Kay každé tri mesiace prekvapí svojich zákazníkov s nejakými trendovými novinkami, ktoré sú však vždy limitované. Ja som dostala na testovanie dve magnetické paletky tieňov a rúž. K líčeniu som však využila aj rúž zo staršej kolekcie, ktorý sa mi k zeleným tieňom náramne hodil.

mary kay novinky tiene shades of jade berry haute

Nový gelový pololesklý rúž má príjemnú hydratačnú zložku, ktorá pery po celý deň nevysušuje. Farba je sýta a pekne plná. Odtieň Apple berry má v sebe jemné trblietky, ktoré dodávajú rúžu jemný metalický efekt. Odtieňom sa mi hodil k paletke tieňov Berry Haute. Aby sa však vínovo červené farby nebili, na očiach som sa s týmito tieňmi vyhrala jemnejšie a najtmavší som použila ako linku. V tejto paletke majú tiene odlišnú konzistenciu alebo keď chcete po anglicky finish. Na produktovej fotke sa tvária všetky ako metalické, no v skutočnosti nimi sú len dva stredné odtiene. Najtmavší má v sebe čiastočky trblietok a bledo ružový je zas skoro až matný s jemnou perleťou. Páči sa mi, že najbledší tieň je v súprave obsiahnutý na veľkej ploche, keďže ja spravidla tieto farby míňam najrýchlejšie.

mary kay novinky tiene berry haute scarlet red líčenie líčení vizáž linka mary kay novinky tiene berry haute scarlet red líčenie líčení vizáž linka mary kay novinky tiene berry haute scarlet red líčenie líčení vizáž linka drew blogerka mary kay novinky tiene berry haute líčenie líčení vizáž linka drew mary kay novinky tiene berry haute scarlet red líčenie líčení vizáž linkamary kay novinky tiene berry haute líčenie líčení vizáž linka

Druhú farebnú kombináciu som zvolila z paletky tieňov Shades of Jade a rúžu Powerful pink, ktorý má polomatný efekt. Je rovnako sýty, dlhotrvácny a krásne pigmentovaný ako novinková gelová verzia. Tiene sú na rozdiel od predošlej paletky s rovnakým efektom a konzistenciou, čiže sú trblietavé. Mňa najviac uchvátila bledučko zelená farba, ktorú som použila na celé viečko a opticky tak zväčšila oči.

mary kay novinky tiene shades of jade powerful pink líčenie líčení vizáž zelené oči mary kay novinky tiene shades of jade powerful pink líčenie líčení vizáž zelené oči drew mary kay novinky tiene shades of jade powerful pink líčenie líčení vizáž zelené oči mary kay novinky tiene shades of jade powerful pink líčenie líčení vizáž zelené očimary kay novinky tiene shades of jade líčenie líčení vizáž zelené oči

Páčia sa vám posledné novinky Mary Kay? 🙂

(Prečítané 1-krát, dnes 1 návštev)