Beauty, Recenzie

Makeup Revolution make-up v tyčinke

http://www.amisdecolette.fr/?friomid=comparateur-de-site-de-rencontre-gratuit&045=64 Makeup Revolution nedávno predstavil radu make-upov v tyčinke za priaznivú cenu – 7€ pričom na výber je až 18 odtieňov! Za tento počin skladám klobúk, pretože najmä lacnejšie make-upy je obtiažne dostať vo väčšej variácii odtieňov. Najmä v našich končinách, kde sa nám striedajú 4 (za posledné roky len 2) ročné obdobia, je veľa bleduliek, pre ktoré na našom trhu chýba mnoho odtieňov. Ako majiteľka porcelánovej pleti viem, o čom hovorím 🙂 Ja som obdržala od Pinkpandy 5 odtieňov a vybrala som si prvých 5 najbledších, ktoré som swatchla, aby ste mali lepšiu predstavu, po ktorom odtieni siahnuť. Mne momentálne sedí 2 a 3 odtieň, začala som používať samoopaľováky a určite ma niekde chytilo slnko, pretože sama pozorujem, že sú mi moje zimné make-upy bledé. Inak som zvykla nosiť rovnaký odtieň celý rok. Čo sa farebnosti týka, určite oceníte aj väčší výber ružových, žltých či neutrálnych podtónov.

go to link Tento tyčinkový make-up je stredne krycí a vôbec nie je ťažký, ako by sa mohlo od tuhého produktu očakávať. Krásne sa do pleti zapracuje a nepôsobí ako maska. Aplikuje sa lepšie štetcom než hubkou a určite je vhodný aj na kontúrovanie. Make-up je skôr hydratačný, má vytvoriť šťavnaý zdravý look. To ocení najmä suchá či normálna pleť. Mojej zmiešanej pleti bude asi lepšie sedieť v zime, pretože v tomto období na mne pekne vydrží zhruba 5 hodín, potom sa lesknem a zlieva sa do máp. Napriek tomu ho nezatracujem a chcem ho opäť skúsiť v zime, kedy pleť lesk a hydratáciu potrebuje viac. Obsah by mal tvoriť 6.2g produktu.

go site makeup revolution make-up v tyčinke tyčince swatch recenze recenzia skusenost pinkpanda makeup revolution make-up v tyčinke tyčince swatch recenze recenzia skusenost pinkpanda bledule bledé odtiene odstíny F1 F2 F3 F4 F5

un hombre soltero ver online gratis F1 ide skôr do žlta, F2 do oranžova, F3 má ružovž podtón, F4 má skôr neutrálny podtón a F5 už ide dosť do oranžova.

site de rencontres maurice makeup revolution make-up v tyčinke tyčince swatch recenze recenzia skusenost pinkpanda bledule bledé odtiene odstíny F1 F2 F3 F4 F5 makeup revolution make-up v tyčinke tyčince swatch recenze recenzia skusenost pinkpanda bledule bledé odtiene odstíny F1 F2 F3 F4 F5

http://flywind.com.br/bakester/10246 Fotky upravila: https://www.instagram.com/lubkapetrasovagbelcova/

(Prečítané 1-krát, dnes 1 návštev)
Tagged ,

5 thoughts on “Makeup Revolution make-up v tyčinke

    1. Pan stick sa podľa mňa inak použiť ani nedá ako korektor 🙂 Ale tieto makeupy mastné nie sú, myslela som si, že budú ale prekvapili ma, že nie. To, že majú skôr rozjasňujúci efekt je finish makeupu, ale nie je mastný.

Leave a Reply

remeron 15 mg sleep aid Your email address will not be published. Required fields are marked *

allegra d 120mg bula

tadapox 100mg

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.