Beauty, Recenzie

Makeup Revolution make-up v tyčinke

get link Makeup Revolution nedávno predstavil radu make-upov v tyčinke za priaznivú cenu – 7€ pričom na výber je až 18 odtieňov! Za tento počin skladám klobúk, pretože najmä lacnejšie make-upy je obtiažne dostať vo väčšej variácii odtieňov. Najmä v našich končinách, kde sa nám striedajú 4 (za posledné roky len 2) ročné obdobia, je veľa bleduliek, pre ktoré na našom trhu chýba mnoho odtieňov. Ako majiteľka porcelánovej pleti viem, o čom hovorím 🙂 Ja som obdržala od Pinkpandy 5 odtieňov a vybrala som si prvých 5 najbledších, ktoré som swatchla, aby ste mali lepšiu predstavu, po ktorom odtieni siahnuť. Mne momentálne sedí 2 a 3 odtieň, začala som používať samoopaľováky a určite ma niekde chytilo slnko, pretože sama pozorujem, že sú mi moje zimné make-upy bledé. Inak som zvykla nosiť rovnaký odtieň celý rok. Čo sa farebnosti týka, určite oceníte aj väčší výber ružových, žltých či neutrálnych podtónov.

go site Tento tyčinkový make-up je stredne krycí a vôbec nie je ťažký, ako by sa mohlo od tuhého produktu očakávať. Krásne sa do pleti zapracuje a nepôsobí ako maska. Aplikuje sa lepšie štetcom než hubkou a určite je vhodný aj na kontúrovanie. Make-up je skôr hydratačný, má vytvoriť šťavnaý zdravý look. To ocení najmä suchá či normálna pleť. Mojej zmiešanej pleti bude asi lepšie sedieť v zime, pretože v tomto období na mne pekne vydrží zhruba 5 hodín, potom sa lesknem a zlieva sa do máp. Napriek tomu ho nezatracujem a chcem ho opäť skúsiť v zime, kedy pleť lesk a hydratáciu potrebuje viac. Obsah by mal tvoriť 6.2g produktu.

s'inscrire dans un site de rencontre makeup revolution make-up v tyčinke tyčince swatch recenze recenzia skusenost pinkpanda makeup revolution make-up v tyčinke tyčince swatch recenze recenzia skusenost pinkpanda bledule bledé odtiene odstíny F1 F2 F3 F4 F5

http://mohsen.ir/?danilov=الخيارات-الثنائية-في-الà F1 ide skôr do žlta, F2 do oranžova, F3 má ružovž podtón, F4 má skôr neutrálny podtón a F5 už ide dosť do oranžova.

http://libraryinthesky.org/?bioeser=citas-internet-issstecali&b69=e3 makeup revolution make-up v tyčinke tyčince swatch recenze recenzia skusenost pinkpanda bledule bledé odtiene odstíny F1 F2 F3 F4 F5 makeup revolution make-up v tyčinke tyčince swatch recenze recenzia skusenost pinkpanda bledule bledé odtiene odstíny F1 F2 F3 F4 F5

http://tennisclubpaimpol.fr/bisese/2751 Fotky upravila: https://www.instagram.com/lubkapetrasovagbelcova/

(Prečítané 1-krát, dnes 1 návštev)
Tagged ,

5 thoughts on “Makeup Revolution make-up v tyčinke

  1. dating ethan allen furniture Dnes si akurát idem po balíček od MUR, objednala som si aj tento make-up, tak som naň veľmi zvedavá. Vybrala som si odtieň F2, tak dúfam, že mi bude sedieť. Inak mám dosť obavy aj z jeho konzistencie, nakoľko sa mi teraz tiež pomerne dosť mastní pleť. No veď vyskúšam a uvidím :).

  2. galaxy dating site Ružových make-upov je podľa mňa na našom trhu najmenej. Takéto tyčinkové make-upy ja veľmi nepoužívam zvyčajne si neviem poriadne poradiť s ich aplikáciou. Mám Pan Stick od Max Factor a používam ho len ako korektor. No tiež sa mi zdá mastný.

    1. Pan stick sa podľa mňa inak použiť ani nedá ako korektor 🙂 Ale tieto makeupy mastné nie sú, myslela som si, že budú ale prekvapili ma, že nie. To, že majú skôr rozjasňujúci efekt je finish makeupu, ale nie je mastný.

Leave a Reply

propecia online kaufen Your email address will not be published. Required fields are marked *

buy ginseng root ontario

clopidogrel ct 75 mg