Na mojom blogu sa neraz objavila recenzia produktov z eshopu bioruza.sk. E-shop ponúka podľa mňa zaujímavý sortiment menej známych prírodných značiek za priazvnivé ceny. Čo som testovala tentokrát?

Set produktov Yogurt of Bulgaria

Tento set obsahuje tri produkty: telové mlieko, krém na ruky a balzám na pery. Značka Yogurt of Bulgaria je probiotická a vo svojich produktoch využíva ružový olej. Ako prírodná kozmetika neobsahuje parabény, syntetické farbivá, ropné deriváty, geneticky modifikované organizmi a je aj bez alkoholu.

Všetky tieto produkty obsahujú bulharský ružový olej, jogurtový proteín. Krém na ruky obsahuje navyše bambucký a kokosový olej a keratín. Je to zmes antioxidantov a hydratačných zložiek. Všetky výrobky dokonca obsahujú UV filtre, ktoré bránia predčasnému starnutiu pokožky v dôsledku škodlivého žiarenia. Krém a telové mlieko sú perfektne, pekne sa vstrebávajú a majú príjemnú nevtieravú vôňu.

Osobne som najviac nadšená z balzámu na pery. Ja sa balzamujem neustále a sú isté typy balzámov, ktoré ma nehydratujú dostatočne a zanechávajú na perách svojskú pachuť, ktorú nemám rada. Tento je akoby vazelínového charakteru a preto je perfektne vláčny. Je to ten typ balzámu, ktorý dobre vyživí aj štípance či začervenanú pokožku na nose od smrkania, na čo zvyknem často trpieť.

bioruza.sk yogurt of bulgaria ikarov prirodna kozmetika kosmetika recenze recenzia makadamovy olej bioruza.sk yogurt of bulgaria ikarov prirodna kozmetika kosmetika recenze recenzia makadamovy olej bioruza.sk yogurt of bulgaria ikarov prirodna kozmetika kosmetika recenze recenzia makadamovy olej

 

Ikarov makadamový olej

Tento drobček je svojou veľkosťou ideálnym parťákom na cesty. Obal je z tmavého tvrdeného plastu,takže sa nemusíte báť rozbitia produktu. Vedeli ste, že makadamový olej obsahuje vitamíny A, B, E a ochranný UV-faktor 3 až 4? Vďaka tomu dobre regeneruje pokožku. Značka Ikarov ponúka široké množstvo olejov, stačí si len vybrať podľa zamerania 🙂 Oleje sú ideálne na aplikáciu večer a nemusíte sa ich báť ani keď máte zmiešanú pokožku ako ja. Oleje majú totiž pre pleť mnoho benefitov a hydratujú lepšie ako krémy. Treba ich aplikovať na vlhkú pokožku aby sa lepšie vstrebali a uzamkli vodu v koži.

bioruza.sk yogurt of bulgaria ikarov prirodna kozmetika kosmetika recenze recenzia makadamovy olej

Skúsili ste niekedy tieto dve značky?