Ahojte,
moja dlhoročná prezývka je Drew. Pochádzam z Piešťan, no už niekoľko rokov žijem v Bratislave a posledné roky v satelite pri našom hlavnom meste 🙂

Akú školu mám vyštudovanú?

Tak teda niečo o mne: Stredná bola Hotelová Akadémia v Piešťanoch, čo bola skvelá škola a určite by som si ju vybrala znova. Na vysokej som sa pochlapila iba na bakalára, keďže som študovala externe popri práci, magistra sa mi robiť už nechcelo 🙂 A odbor Masmediálna komunikácia na Univerzite Jána Amosa Komenského v Starom Hrozenkove.

Ako som sa dostala k líčeniu?

Úplnou náhodou a to tak, že som sa registrovala v Mary Kay, pretože som chcela riešiť problém s mojím akné. Interne spoločnosť ponúka niekoľko možností ako naučiť líčiť seba aj niekoho iného na rôzne príležitosti. Tak som tieto možnosti využívala všetkými desiatimi. Keď som asi po pol roku začala mať pocit, že sa prestávam učiť nové veci, bádala som po nových zdrojoch informácii a tak som začala sledovať beauty youtuberky a blogerky. Začiatkom roka 2015 sa mi začalo dariť v líčení na fotenia, čo je super škola a okrem toho človek spoznáva nových a zaujímavých ľudí (líčila som napríklad trojnásobnú majsterku Slovenska v gymnastike). Momentálne sa líčeniu iných nevenujem a svoju vášeň v tejto oblasti som pretavila do blogu a youtube.

Ako som sa dostala k modelingu?

Dlho mi ľudia hovorili: „Ty si taká fotogenická, mala by si robiť modelku..“ Ja som sa vždy musela smiať a myslela som si – v našich končinách? S mojou konfekciou? A to som „len“ 42. Každopádne jedného dňa som sa dočítala, že u našich českých susedov prebehla nejaká Miss Plus Size. Bola som nahnevaná, že prečo niečo také neexistuje na Slovensku a tak som chcela niekoho osloviť, kto bol z prostredia tejto českej Miss. Medzi sponzormi som našla akýsi český butik Big and Beautiful. Tak som im poslala fotky, údaje o mne a že by som chcela robiť modelku. Vzápätí ma pozvali na pohovor a fototest, ktorým som prešla a uzavrela zmluvu s agentúrou Plus Size Models CZ, ktorú vlastne majiteľka tohto butiku založila. Momentálne nie som zastupovaná žiadnou agentúrou a zákazky si hľadám sama. Výsledky mojich modelingových skúseností môžete nájsť v sekcii Kontakt – Spolupráca či sledovať moju modelkovskú stránku na Facebooku.

V prípade záujmu o spoluprácu ma prosím kontaktuje na drewsbeauty1(at)gmail.com