Keď Indulona neprestáva prekvapovať

júl 7, 2017 od Drew - 4 komentáre

Značka v poslednom období neustále prekvapuje a na trh uviedla ďalšie novinky. Mňa nedávno prekvapili v zásielke od kuriéra a rada by som vám o nich niečo málo napísala 🙂 Článok s predošlými novinkami ste mohli nájsť dávnejšie u mňa na blogu.

PRAKTICKÁ NA CESTÁCH

Aj vy milujete klasickú modrú Indulonu, no obrovské balenie vám je zaťažko nosiť so sebou na cesty? Preto firma prišla s variáciou menšieho skladnejšieho balenia, ktoré je vhodné napríklad aj do kabelky. Osobne ma telový krém v tomto klasickom prevedení veľmi prekvapil a dobre premasťoval, čo ocenia najmä suchokožci. Krém sľubuje okamžitú hydratáciu a vsavosť, aby bol použiteľný aj v práci a nebola ním poznačená napríklad klávesnica či iné predmety. V menšom balení môžete kúpit aj Indulonu nechtíkovú, ak máte radi pridanú hodnotu a vôňu tohto kvetu. Ja sa musím priznať, že mne niečo na tejto vôni vadí a preferujem skôr modrý variant.

indulona novinky klasicka modra nechtikova recenzia recenze blogerka blog indulona modra nechtikova cestovne balenie

NOVÉ KRÉMY V TUBE

Kamilková Indulona pôsobí protizápalovo a má dezinfekčné účinky, čo je podľa mňa oceniteľné najmä pri cestovaní. Rakytniková zase zabezpečuje dodanie vitamínu ako napríklad C či karoténu, čo pre našu kožu znamená antibakteriálnu a regeneračnú sprchu. Okrem iného olej tejto rastliny podporuje rast tkaniva poškodenej pokožky. Rakytnikový krém je dosť hutný, má zaujímavú vôňu a na rozdiel od klasických krémov (85ml) v tube má iba 50ml. Ja som si ho však veľmi obľúbila, pretože sa rýchlo vstrebáva 🙂

indulona kamilkova rakytnikova na ruky v tube blog blogerka recenzia recenze skusenost

NECHTÍKOVÁ INDULONA VO VEĽKOM BALENÍ

V posledných novinkách sa vo veľkom balení po klasickej a olivovej objavila aj nechtíková. Nádoba obsahuje 250ml produktu, čo je veľmi výhodné. Ja osobne mám radšej doma väčšie balenie ako častejčie nakupovať daný tovar v menšom. Nechtík je všeobecne všeliek na kožné problémy. Môžete ním potierať ekzémy, poranenia, akné či zádery pri nechtoch.

indulona nechtikova velke balenie

Ktorú Indulonu máte vy najradšej? 🙂

(Prečítané 1-krát, dnes 1 návštev)