Rada kývnem na rôzne a možno menej tradičné spolupráce ak je cieľom poradiť a predstaviť možno menej známe obchody. Preto som sa rozhodla sa teraz netradične (a vlastne prvý krát na mojom blogu) venovať pyžamkám z eshopu liliana.sk. S týmto nočným odevom som na tom rovnako ako s denným obliekaním – tiež nemám vždy chuť nosiť šaty, no niekedy chcem byť ženou a byť jemná či romantická.

Rossli pyžamo s dlhým rukávom

Preto mám doma kúsky aj milé, infaltiné s mačičkami či ovečkami, lebo pyžamo je kúskom, kedy nikomu návrat do detských čias neprekáža, či máte 10 alebo 40 rokov 🙂 Tieto modely obľubujem najmä v zime, pretože sú často dostať ako set s dlhými nohavicami. Takýto outfit ešte zaklincujem huňatými ponožkami. Áno, chodím spávať v ponožkách, lebo môj termostat je na chodidlách a skrátka tie musia byť v teplúčku 🙂 Z tohto dôvodu som si z liliana.sk vybrala typ s dlhým rukávom a dlhými nohavicami. A samozrejme ako milovník mačiek a majiteľ ryšavého kocúra som siahla po mačičkovskom motíve. Pyžamo je inak z neuveriteľne mäkkého materiálu, cítim sa akoby som bola v bavlnke! Doma nič takto príjemné nemám. Či pyžamo odporúčam? Samozrejme!

pyžamo nočná dlhý rukáv dlhé nohavice mačičky mačka meow liliana.sk xl roset boutique hotel barbora baluchova drew robertspyžamo nočná dlhý rukáv dlhé nohavice mačičky mačka meow liliana.sk xl roset boutique hotel barbora baluchova drew robertspyžamo nočná dlhý rukáv dlhé nohavice mačičky mačka meow liliana.sk xl roset boutique hotel barbora baluchova drew roberts

Luxusná košieľka Donna Diana

A rovnako ako s oblečením aj u mňa v šuflíku sú košielky s čipkou či saténom. Lebo občas chcem byť aj v perinách ženská 🙂 Keďže nočné košele sú väčšinou ľahších materiálov, na ramienka či s krátkym rukávom, sú u mňa letnou výsadou. Z ponuky liliana.sk ma zaujali tieto klasické tmavomodré košielkové šaty s čipkou. Je vyrobená z mäkkej hodvábnej tkaniny a znovu ako pri predošlom pyžame mi nedá povedať, že takto úžasný luxusný jemný materiál na spanie doma nemám!

Na záver musím skonštatovať, že oba modely ma prekvapili kvalitou materiálu. Sú tak mäkkučké, že sa človek až teší, kedy na seba navlečie pyžamo 🙂 Veľkosť som vyberala podľa tabulky a XL mi sadlo dokonale. E-shop rozhodne odporúčam, okrem pyžamiek tu nájdete množstvo spodného prádla, sťahovacie prádlo ale dokonca aj čiapky či šály 🙂 A včom spávate vy?

pyžamo nočná košeľa košielka liliana.sk xl roset boutique hotel barbora baluchova drew roberts pyžamo nočná košeľa košielka liliana.sk xl roset boutique hotel barbora baluchova drew robertspyžamo nočná košeľa košielka liliana.sk xl roset boutique hotel barbora baluchova drew roberts

Za fotky ďakujem Barbora Baluchova photography a za poskytnutie krásnych priestorov Roset Boutique Hotel. O dokonalé vlny sa mi postaralo kaderníctvo YOU Hairstyling.