Fashion Lifestyle Shopping

Triola módna prehliadka

9.júna 2015 som mala tú česť robiť menšiu prehliadku spodného prádla pri príležitosti otvorenia prvého obchodu Triola na Slovensku. Prehliadka sa konala pre novinárov a celá udalosť sa niesla vo veľmi uvoľnenom duchu, rovnako aj celý prítomný Triola tím bol vo veľmi dobrej nálade. Viac fotiek z prehliadky nájdete na slovenskom Triola Facebooku tu.
Triola ponúka košíky až do veľkosti K, čo je podľa mňa bomba, už sa ani Slovenky nemusia vyhovárať, že nemáme poriadny obchod s prádlom pre väčšie objemy 🙂 V ponuke je široká škála prádla od klasických strihov a farieb, cez športové až po sexi prádlo s čipkou. Myslím, že každý si príde na svoje. 
V tomto obchode sa o Vás patrične postarajú a ukážu Vám ako si správne podprsenku vybrať, obliecť a nosiť – tzv.bra fitting. Prítomné dámy si mohli taktiež vypočuť niekoľko tipov na dobrý výber podprsenky. Služba fittingu spodného prádla u nás podľa mňa veľmi chýba, čo je veľká škoda, pretože najmä dámy, ktorých príroda riadne obdarila si môžu nosením zlej podprsenky zdravotne uškodiť. 
..a zopár kabínkových selfíčiek, to som si nemohla odpustiť 🙂

A ešte zaujímavosť na koniec – vedeli ste o tom, že ženám s veľkým pozadím (akého som nositeľkou aj ja) svedčia nohavičky brazilského strihu? Osobne som vždy preferovala „bombarďáky“ a vysoké nohavičky, aby som vždy zakryla bruško a v podstate aj zadok, no a práve tie ževraj riadne rozširujú :))) 

Podobné články

2 komentáre

  1. Nádherná žena.. 🙂

    1. ďakujem krásne 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.