Beauty

Líčenie so Zerva Cosmetics

Nedávno som dostala príležitosť nechať sa nalíčiť Zerva vizážistkou. Už v nákupoch kozmetiky v októbri som spomenula spoluprácu so značkou Zerva, od ktorých som dostala ako darček skvelý matný hydratačný rúž v odvážnej farbe. Stručne o firme napíšem, že bola založená gréckou vizážistkou a všetky produkty sú vyrobené na prírodnej báze, čiže neobsahujú žiadny mastenec, živočíšne produkty či ropu. Jedná sa o profesionálnu značku dekoratívnej kozmetiky, ktorá je k dostaniu najmä v salónoch.zerva kozmetika tiene rúž ceruzka

Naša spolupráca bola o niečo iná ako tie ostatné – tentokrát som nedostala na recenziu produkt, ale službu. A to líčenie od vizážistky Mišky, ktorá pracuje v salóne Zerva v Bratislave. Značka tak ponúka priamo okrem produktov možnosť vizáže či len tak alebo na nejakú príležitosť, ba dokonca sa môžete nechať zaškoliť v zručnosti líčenia seba samej. Návšteva salónu má teda jednu obrovskú výhodu, všetky výrobky vidíte krásne naživo, môžete si ich poobzerať, ochytať, urobiť swatche, nepomýlite sa v odtieni makeupu a idete na istotu.

zerva kozmetika líčenie makeup červený rúž plné pery zerva kozmetika líčenie makeup červený rúž rty

Miška mi spravila dve jesenné líčenia z noviniek, ktoré sú mi veľmi blízke, keďže mám rada výrazné pery a linky. Mňa najviac zaujali očné tiene svojou výdržou a pigmentáciou a rúže. Produkty mi všetky dobre držali a sedeli až do večera, až na makeup. Musím povedať, že toho som sa obávala už pri aplikovaní, pretože bol na mňa dosť hutný a aj som premýšľala, že ten, čo som dostala, asi nebude na denné líčenie. Pre vysvetlenie – na foto makeup, na kameru, či na večerné líčenie sa zvyknú dávať viac krycie makeupy. Má to logický dôvod a to prekryť nedokonalosti v kontraste s výrazným líčením a jednak šošovka zrkadlovky zachytí každú nedokonalosť na pleti. Takže pre výsledný dokonalý efekt fotografie je lepšie použiť hutnejší matnejší produkt.

Makeup mi totiž asi po troch hodinách zoxidoval a vytvoril na pleti mapy. Nechcem teraz týmto nikoho odradiť, nie všetko sedí všetkým, takže niekomu tento makeup môže perfektne sedieť. Ja by som v budúcnosti skôr vyskúšala fluidnú verziu, pretože s tými mám zatiaľ najlepšiu skúsenosť. Dokonca u mňa platí, čím je makeup tekutejší, tým mi lepšie sedí (ale nemusí to byť všeobecné pravidlo).

zerva kozmetika líčenie plné pery linka zerva kozmetika líčenie plné pery linka

Makeup zvečnila vo forme fotografie šikulka Katarína Hall a ja dúfam, že s ňou a celým tímom som nespolupracovala posledný krát 🙂 Celková atmosféra v salóne bola príjemná, bolo o mňa dobre postarané a bola som taktiež informovaná a produktoch od tejto gréckej značky. Takže ak sa chcete dať nalíčiť na nejakú príležistoť, môžete využiť líčenie aj takto priamo v salóne. Ak ste majiteľkou citlivej pleti a doteraz ste sa báli ísť len tak k nejakému vizážistovi, určite vás poteší prírodná báza tejto značky.

Podobné články

18 komentárov

 1. hovorí:

  Ty jo, moc krásné 🙂

  SmileThess

 2. Obe líčenia sú prekrásne, a k očiam a vlasom sa mi páči viac to prvé 🙂
  BigChristmasGIVEAWAY

 3. Nádherné fotky, som očarená! Fakt super. Keby sa ja viem takto krásne odfotiť doma, tak by som bola veľmi rada 🙂 To líčenie si si určite užila a veľmi ti pristane. Zo Zervy nemám doma žiadny produkt, ale dávnejšie si ju chválila moja kamarátka a odporučila mi zopár produktov. Asi sa po nich poobzerám 🙂
  blog FromLenka

  1. Ďakujem 🙂 noo tieto fotky sú veľmi dobre spravené, lebo boli robené v improvizovanom štúdiu v salóne, takže to spraví svoje 🙂

 4. Krásné líčení, obě ti moc sluší. Více se mi ale líbí to druhé přirozenější… 🙂
  All my cosmetics

  1. Ďakujem 🙂

 5. Moc krásné , opravdu.

 6. Nádherné líčenie.
  Inak tá ofina Ti nesmierne pristane 🙂

  MargiFashion

  1. Ďakujem pekne, tiež si užívam tú zmenu 🙂

 7. Zerva kozmetiku som ešte nemala, no líčenie vyzerá parádne

  Čo je dobré to musím mať aj s novou vianočnou GIVEAWAY

  1. Ďakujem aj za vizážistku 🙂

 8. Ofinka ti pristane. Krásne líčenie ♥ Tie pery sú neskutočné ʕ•́ᴥ•̀ʔっ

  * Blog de la Licorne *

  1. Ďakujem krásne 🙂

 9. Jů krásné líčení, sedí ti oboje, ale více se mi líbí to první 🙂

  Somethingbykate

  1. Ďakujeme 🙂

 10. Drew vyzeráš úžasne! Ten tmavší rúž ti neskutočne sekne 🙂

 11. A) Leslie Small – did you go to the old Dublin Theater off 680 that got demolished?B) At Alien Resurrection, a bunch of us were near the front of the theater when a girl’s head mysteriously disappeared into her boyfriend’s lap in front of us. We all took turns confirming that yes, she was doing the deed. We laughed quietly but didn’t want to blow up his spot. A few minutes later her head comes back up and a guy near the back yells “HEY YOU JUST SUCKED HIS DICK!” The whole crowd lost it. Then Ron Perlman did stuff.

 12. Remarkable things here. I am very satisfied to look your article. Thanks so much and I am looking ahead to contact you. Will you kindly drop me a mail?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.