Fashion

Made in Slovakia: Blubery

Veľmi rada prijmem možnosť spolupráce so slovenskými značkami, či už kozmetickými alebo módnymi. A ešte radšej ak je značka poctivá, šetrná k životnému prostrediu a kvalitná. Preto som kývla na fotenie so značkou Blubery, aby som mohla odprezentovať našu značku v kombinácii s tým, čo bežne a rada nosím.

Blubery je mladou modernou slovenskou značkou, ktorá stavia na kvalitných, prírodných a funkčných materiáloch.V portfóliu nájdete doplnky pre ženy, mužov a aj deti. I keď dominantou ponuky Blubery sú najmä šatky, ja som si vybrala kabelky a motýliky, ktoré sú pre mňa ľahšie skombinovateľné, keďže šále a šatky nosím skutočne len vtedy, keď musím (v zime:), nejako som sa tento kus odevu ešte nenaučila vnímať ako doplnok outfitu.

blubery kabelka taška madeinslovakia outfit blogerka blog

Obe kabelky sú ľanové, pevné uchýtky zaručia vyššiu nosnosť, čo najmä žena ako ja veľmi ocení. Som totiž tiež jedna z tých, čo neraz išla do obchdou kúpiť len nejakú drobnosť a skončila s mliekom, jogurtami a kilom jabĺk, pričom časť tých najťažších vecí si odniesla kabelka. Tašky nájdete na Sashe a odporúčam sa pozrieť po tých ešte zaujímavejších a síce ručne maľovaných. Pri tých kabelkách je vidieť dlhá a trpezlivá práca, ktorá vo finálnom kúsku nesie môj obdiv. Motívy týchto kabeliek nesú odkaz prírody, čo sa mi veľmi páči a zapadá to do konceptu značky.

blubery motýlik outfit modelka drew blogerka blog

Okrem šatiek a tašiek nájdete v ponuke Blubery množstvo motýlikov, ktoré ozdobia nejeden pánsky alebo dámsky krk. Mne sa veľmi páči, keď sa takýto mužský prvok v ženskom outfite zjemní sukňou, o čom sa pokúsila aj ja. Ich potlače sú farebné, hravé a živé a môžu perfektne doplniť pánsky oblek napríklad na svadbe. Motýliky sú robené z kvalitnej bavlny.

blubery taška kabelka motýlik handmade blogerka blog made in slovakia blubery motýlik taška kabelka outfit blogerka

Tak ako? Presvedčila som vás na kombinovanie hand-made prvkov do bežných outfitov? Ja totiž celkom nerozumiem tomu, prečo toľko ľudí dáva prednosť napríklad lacnej bižutérii, ktorá sa po pár razoch rozpadne, pred kvalitnou ručnou prácou. Najmä pri šperkoch a kabelkách sa snažím orientovať na ručne robené výrobky. Radšej si priplatím a kúpim kvalitnú hand-made kabelku so zárukou, podporím tak domáci trh a mám originálnejší kúsok ako z obchodu.

made in slovakia motýlik taška kabelka modelka blogerka

Šaty: Sammydress; veľkosť L
Rifľovka: z výmeny; veľkosť 38
Sandálky: Primark; veľkosť 38; 5Eur
Kabelky: Blubery
Motýliky: Blubery
Košeľa: Gate; veľkosť 38; 7Eur
Sukňa: Second hand; veľkosť 38; 3,50Eur
Oxfordky: OJJU zo Zoot; veľkosť 38; 35Eur
Okuliare: Mango for HIM
Fotil: FMPhoto

Podobné články

4 komentáre

 1. hovorí:

  Jééj, motýliky sú naozaj feši. Krásne vyzneli na čiernej blúzke :))

  1. Drew hovorí:

   áno, veľmi pekné farebné majú v ponuke 🙂

 2. hovorí:

  Krásna si ako vždy, veľmi ti to pristane. 🙂

  1. Drew hovorí:

   Ďakujem pekne 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.