Beauty Recenzie

Hebké vlasy so systémom Awapuhi Wild ginger

Odkedy som začala spoluprácu s kaderníctvom YOU, moje vlasy dostávajú takú starostliovsť ako nikdy. V prvom rade vám chcem povedať, že som sa zvykla farbiť 1-2x do roka, lebo som nechcela mať zničené vlasy. Teraz chodím na farbenie každý druhý mesiac a moje vlasy sú lesklé a stále pekné. Ale o inom som chcela dnes 🙂 Keďže zima neprospieva ani pleti, vlasy na tom nie sú o nič lepšie. Sú lamavejšie a neustálym šúchaním o bundu elektrizujú. Preto som sa objednala na hydratačnú kúru pre hladšie vlasy s Awapuhi Wild ginger MirrorSmooth.

hebke jemne vlasy kura maska ošetrujúca zničené suhé awapuhi kadernictvo you v rozadole

Kúra začína klasicky umytím vlasov so šampónom MirrorSmooth, ktorý vyhladzuje a zanecháva vlasy hebké. Následne sa aplikuje kúra HydraTriplex, ktorá sa nechá pôsobiť aspoň 20 minút v obale z nahriateho uteráku. Maska vlasy vyživuje do hĺbky, uhladzuje ich a vo výsledku sa s nimi ľahšie pracuje. HydraTriplex dodáva vlasom rastlinný proteín, aminokyseliny a výživné oleje. Kúra je vhodná pre suché a zvlnené vlasy. Zakončuje sa použitím kondicionéru MirrorSmooth, ktorý sa nechá v zabalenom uteráku účinkovať aspoň 10 minút. Vlasy zanecháva lesklé, jemné, ľahké a rozčesateľné. Vyrovná jemné vlásky, ktré inak môžu neposlušne všelikde trčať. Všetky produkty rady Awapuhi sú bez parabénov a šetrné k farbeným vlasom.

hebke jemne vlasy kura maska ošetrujúca zničené suhé awapuhi kadernictvo you v rozadole

hebke jemne vlasy kura maska ošetrujúca zničené suhé awapuhi kadernictvo you v rozadole

Maska HydraTriplex je určená na profesionálne použitie a v salóne YOU stojí 45 Eur. V kaderníctve si viete zakúpiť aj testovaciu sadu Awapuhi MirrorSmooth šampónu, kondicionéru a stylingového produktu High Gloss primer. Na konci mi ešte šikulka Emily urobila pekné vlny, ktoré mi vydržali do druhého dňa! Na profi vlasovej kúre som bola prvý krát a neľutujem to 🙂 Chodievate na takéto ozdravujúce kúry alebo ste o tom niekedy premýšľali?

hebke jemne vlasy kura maska ošetrujúca zničené suhé awapuhi kadernictvo you v rozadole

Podobné články

6 komentárov

 1. hovorí:

  Jééj tak tento produkt je dokonalý. Más krásne a zdravé vlasy. Ja do kaderníctva chodievam len príležitostne na pristrihnutie končekov.

  NINAVE

  1. Drew hovorí:

   Ďakujem! Presne tak som chodila aj ja kedysi tak si veľmi teraz užívam takúto špičkovú starostlivosť 🙂

 2. hovorí:

  Krásné vlásky <3.
  Na té jedné fotce s ručníkem vypadá ted ručník, jak kdyby to byla pirátská čepice.:D

  Somethingbykate

  1. Drew hovorí:

   Ano ano, už sa ma aj pýtali, či som bola Napoleona fotiť 😀

 3. Viki hovorí:

  nechodievam, ale chcela by som aj ja skúsiť niečo takéto 🙂 máš krááásne vlásky

  My Supercalifragilisticexpialidocious Diary | Live Better, Love Harder & Cure Hangovers

  1. Drew hovorí:

   Ďakujem, fakt mi tá kúra vyhladila viac vlasy a sú lesklejšie 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.