Fashion

Plavková sezóna začína

Ako každý rok aj tento rok mám pre vás seriál plaviek pre krivky. Aspoň ja si myslím, že zohnať pekné plavky pre štíhlu postavu nie je problém, no čo my, čo máme nejaké to kilečko navyše? Začínam dvomi modelmi strihu celých plaviek, ktoré nájdete na dvoch slovenských e-shopoch. Nosíte celé plavky? Osobne sa v nich cítim lepšie ako v dvojdielnych a mám pocit, že mojej postave typu hruška sedia lepšie 🙂

Cellbes Baywatch plavky

Celé plavky v trendy červenej pripomínajúcej slávny seriál Baywatch. Osobne som si nemyslela, že budem niekedy nosiť červené plavky priťahujúce pozornosť. Avšak, majú veľmi dobre riešený strih, riasenie na bokoch pôsobí zoštíhľujúco, výstrih ukáže decentne dekolt. Plavky však majú tenké ramienka a prsia nie sú vystužené. Väčším prsiam nemusia dobre sadnúť.

Pin-up plavky z Joystore.sk

Vždy som túžila mať pekné pin-up či retro plavky. Avšak, dvojdielne sú vždy s vysokým pásom, ktoré plnoštíhlej hruške nie veľmi pristanú a iba zvýrazňujú veľké boky či zadok. Preto sa teším týmto celým plavkám s potlačou čerešní. Ramienka sú odnímateľné, dá sa teda pekne vyhrať s výstrihom, či ich chcete okolo krku alebo klasicky. Moja veľkosť je XL a možno by mi o niečo lepšie sedelo L.

Na joystore.sk máte s kódom DREWS_BEAUTY 15% zľavu 🙂

Fotila: Aishallin Photography
Lokalita: Mango Restaurant Košariská

Tagged , ,

3 thoughts on “Plavková sezóna začína

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.