Fashion

Plavky pre rôzne typy postáv z Madam Podprsenky

Obchod Madam podprsenka, ktorý nájdete online alebo v predajni v Brne či Bratislave, je studnica skvelého prádla a plaviek. Tentokrát som sa bola pozrieť na novinky v plavkovom segmente a rada by som vám poskytla zopár tipov, ako si vybrať vhodný strih pre daný typ postavy.

Všeobecne platí: vzory, aplikácie a červená farba priťahujú pozornosť. Ak si chcete opticky zošťíhliť pás, hľadajte plavky s okrúhlym výrezom na bokoch alebo vertikálnymi inak sfarbenými pásmi na bokoch. Veľké prsia budú najlepšie držať v podprsenkovom type plaviek s kosticami a výstužou. Vysoko vyrezaný spodný diel plaviek (na štýl Baywatch) predlžuje nohy.

Celé plavky

Trend celých plaviek sa posledné roky vrátil a osobne z toho ťažím najviac ako sa dá. Mojej postave typu hruška väčšinou celé plavky najviac pristanú a ja sa v nich aj najlepšie cítim. Značky, ktoré nájdete v Madam podprsenke, sú veľmi kvalitne šité a najmä zo super pevných, ale strečových materiálov. Celé plavky majú tak až zošťíhľujúci efekt. Ak ste postava presýpacích hodín, bude pre vás asi ťažšie nájsť celé plavky, pretože je možné, že vám na páse budú odstávať. Celé plavky však náramne sedia postave typu obdĺžnik, špeciálne ak majú hlbší okrúhly alebo V výstrih, či výstrih na bokoch, čo opticky vytvára chýbajúce krivky.

Charmline Swim Flower Splash plavky
Charmline Swim Coral Play plavky

Dvojdielne plavky

Dvojdielne strihy nájdete v Madam podprsenke pre každý typ postavy a čo je výhodou, aj pre väčšie prsia. Sama viem, že nájsť dobrý vrchný diel plaviek, ktoré by držali pevne, nie je v bežných obchodoch úplne jednoduché. Hruška by mala staviť na jednofarebný spodný diel a vzorovaný vršok – pokojne aj v rovnom strihu, ktorý rozšíri vrchnú časť. Jablko sa poteší plavkám s vyšším spodným dielom a podprsenkovým vrchným dielom, ktorý udrží veľké prsia na mieste. Postave typu obrátený trojuholník pristane vrchný diel so srdiečkovým výstrihom a ak sa zaväzuje okolo krku – odpúta to pozornosť od širokých ramien. Presýpacie hodiny budú najlepšie vyzerať v klasických bikinách či plavkovom vršku s V strihom a viazaním okolo krku.

Panache swim Florentine

Ktoré plavky sa vám páčia najivac? 🙂Podobné články

1 komentár

  1. Markéta hovorí:

    Mám hodně podobnou postavu a tak vím jaké to je vybírat si plavky :-/ Mě úplně ohromily ty jednodílné černé s těma barevnými „cákanci“, ty jsou krásné a zvýrazní to co má být zvýrazněno a zakryjí to co nechceme ukazovat.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.