Fashion

Elegantná salonka

Veľmi som chcela dať do nejakého outfitu túto sukňu, pripomínajúcu salonku 🙂 Vydražila som ju ešte dávno na eBay, myslím, že stála nejak 8Eur. Sukňa dosť rozširuje, to musím uznať, a taktiež by som ju potrebovala mať aspoň o 2cm širšiu aby som sa v nej necítila ako hurka. Uvažujem nad tým, či si ju nedám trošku skrátiť, lebo mám pocit, že táto dĺžka mi skracuje nohy.
Je trochu extravagantným kúskom aj na mňa a preto je tento outfit vhodný skôr na večer, či do divadla. Preto som k nemu skombinovala iba klasickú bielu košeľu a na spestrenie som si dala náhrdelník z dielne LukZu Design, ktorý sa svojimi zelenými kamienkami k tomuto náramne hodí. Lodičky by som prijala vysoké špicaté, no mám zatiaľ iba tieto s nízkym opätkom. Kabelku, ktorú veľmi nie je vidieť, som dala čiernu s flitrami, ktorú som obdržala k nejakej objednávke Mary Kay.
sukňa ebay elegantná áčková outfit zelená sukňa

Sukňa: eBay/veľkosť L/8Eur
Košeľa: H&M/veľkosť 40/1,50Eur (kúpená v sekáči)
Lodičky: F&F/veľkosť 38/cenu si už nepamätám
Náhrdelník: LukZu Design
Kabelka: Mary Kay

(Prečítané 17-krát, dnes 1 návštev)
Tagged , , ,

24 thoughts on “Elegantná salonka

 1. Ten náhrdelník je krásny (hoci v NM mal aj iné využitie 😀 ) a celkovo outfity s bielou košeľou sa mi páčia. Možno s inými lodičkami ako píšeš b tá sukňa vyznela inak.

  1. Nové topánky. mne tá dĺžka až taká zlá nepríde, prípadne aj ja, ale skrátiť len trocha.
   Tiež potrebujem nové lodičky, špicatejšie a vyššie…ideálne čierne a béžové 🙂 😀 keď zahlásim manželovi, sa poteší 🙂

 2. si nádherná, od hlavy až po päty! :).
  smiem sa opýtať, nemohla by si sem dať odkaz na sukničku na eBay? veľmi po takej túžim a v takejto veľkosti som ju ešte nikde nevidela. ďakujem :P.

  Kejmy ♥.

  1. Ďakujem krásne 🙂 bohužiaľ vydražila som ju ešte niekedy začiatkom roka, v purchase history sa mi ju nepodarilo nájsť, ani keď som ju skúšala hľadať na eBay 🙁 inak by som sem určite dala link ako vždy..

 3. tá sukňa je naozaj nádherná, táto farba je pre mňa veľmi dominantná a máš pravdu, že ak by som si ju obliekla tak jedine na večer s takou istou kombináciou blúzky a náhrdelníka akú si dala tu 🙂 Čo sa týka tej dĺžky sukne, ja som nízka a tiež si myslím, že dĺžka by ma skracovala, no vždy sa to dá vyriešiť napr. úpravou dĺžky sukne alebo vyššími opätkami 🙂 rozhodne si v tom krásna 🙂

  Dominika Makarová fashion blog

  1. ďakujem, musím ísť do nových lodičiek, už si aj tak dlhšie plánujem kúpiť kvalitné kožené, lebo tie sa môžu nosiť stále (ako keby ja som sa tým riadila, čo sa nosí 😀 ), len najprv chcem vynosiť a doničiť to množstvo nekvalitnej obuvi a chcem postupne nahrádzať kvalitou 🙂

 4. Krásny outfit, sukňa je božská (strih aj farba) a na náhrdelník nemám slov, keďže som maniak na výrazné náhrdelníky :).

  vladiesblog.blogspot.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *