Fashion, Lifestyle, Shopping

Nákupy a výmeny február/marec

Túto rubriku posledné mesiace nejak zanedbávam, asi to bude tým, že som veľkú časť svojich financii alokovala skôr na nákupy kozmetiky než oblečenia 🙂
No po dlhej dobe som bola v second-handoch či klasicky niečo pomenila ako sú napríklad tenisky a lodičky z titulky. Tenisky sú perfektné, doteraz som doma cvičila bosá, no s dobrou obuvou to má inú energiu. Mojou vášňou v letných mesiacoch je šplhanie sa na lanových dráhach, kde mi poriadne tenisky veľmi chýbali. Lodičky sú žiaľ pre mňa maximálne nepohodlné, majú zlý sklon, chcelo by to nižší opätok alebo aspoň centimetrovú platformu. Je to obrovská škoda, pretože takýto klasický kúsok v šatníku nemám. Určite ich budem posúvať, niekomu ten sklon možno nevadí..

here Silno dobovú blúzku som našla v sekáči za 1,50Eur rovnako ako áčkovú sukňu v tej istej sume. Materiál je napodobenina brúsenej kože a farebne je úplne ako pre mňa 🙂 sedí mi aj veľkosťou, no asi ju dám o niečo skrátiť, pretože mi siaha pod kolená a mám pocit, že mi táto dĺžka skracuje nohy.

Tielko za 4Eur som ulovila v butiku Anna.K kde sme boli pozrieť na prezentácii jej vlastných dizajnérskych kúskov. Tričko so Slashom som vybartrovala za kávy a je ručne maľované, som z neho nadšená a konštatujem, že to bola moja doposiaľ najlepšia výmena 🙂
Legínové nohavice som si zakúpila v hook up spase.com Operatíve po tom, čo som ich mala binäre option ladder na fotení Cotton Candy a veľmi dobre som sa v nich cítila. Nohavice sú veľmi pevné no pružné, značka je Monari a veľkosť.. teraz bacha.. 38!!!! Chápete?? 38 som nosila, keď som mala 55kg!!!! 😀 Ja to stále vravím, že netreba súdiť čísla na oblečení, dôležité je, že nám sedí 🙂 Tým, že každý kus je vyrobený a distribuovaný v rôznych krajinách, číslovanie sa odlišuje.

Kompresné podkolieky som kúpila v zľavách v Sports Direct. V zime totiž vždy nosievam podkolienky a tieto sú pre mňa o to lepšie, že svojou kompresívnou schopnosťou bojujú proti kŕčovým žilám. Toto ochorenie máme v rodine a pri sedavom zamestnaní som adept číslo 1 aby ma to posthilo tiež.
Obe “číňanky” mám tiež zo Sports Direct pričom jeden pár stál 12Eur z 25Eur. Hneď mi padli do oka tieto tlmené farby, ktoré mám rada a bežne sa nedajú na týchto teniskách len tak zohnať. Tak som musela mať dva páry 🙂

http://davisslater.com/ficeryw/8009 Košele a tričká som kúpila v Operatíve v zľavách všetko je od značky Cotton Candy. Ich oblečenie má taký neštandartný dizajn a veľmi príjemné materiály. Ich oblečenie sa mi zapáčilo po našich dvoch foteniach (klik rencontres ile de ré saint-clément-des-baleines tu a binary options forecasting software tu) s touto značkou. Chápem, že to nie je pre každého, no páči sa mi,že mám obyčajné ale predsa neobyčajné tričko či košeľu.

Parka úplne vpravo patrí tiež k nákupom v Operatíve a mohli ste ju vidieť v 8384d7d0180994cda4e03410e2f5365a tomto foto blogu. Na fotení som sa do nej okamžite zamilovala a musela som ju mať, aj tak nemám žiadnu športovú bundičku, takže ju pri istých príležitostiach určite vynosím. Čo je prekvapujúce, že mám veľkosť M. Cotton Candy je nemecká značka a ich oblečenie je väčšinou široké a voľné.
Červené bodkované šaty, ktoré na zemi nevyzerajú príliž vábne, mám z výmeny z http://wolontariatsportowy.com/fioepr/bioepr/3439 follow site vinted.cz. Oblečené sa na páse previažu a vyzerajú úžasne a dobovo. Som z nich úplne nadšená!!
Rifľové šaty som kúpila na http://sat-rent.de/deribbebe/22323 Aliexpress a som milo prekvapená prevedením a tým, ako sedia. Sedí mi veľkosť XL aj dĺžka, čo pri čínskych šatách býva problém. Jediné, čo im vytknem je krčivá látka.
A poslednú trojicu šiat tvoria čierne úpletové zo sekáča, trošku mi vadí dĺžka, sú pod kolená a to s vysokými čižmami nevyzerá dobre. Zavinovacie so zlatým prešívaním som tiež kúpila v second hand za 1,50Eur, sú síce také z polyesteru ale možno na nejakú slávnostnejšiu večeru či obed využijem 🙂
Fuchsiové čipkované šaty mám z výmeny, sú mi žiaľ príšerne veľké a nemám pod ne druhé šaty, ktoré by slúžili ako spodnička. Tak ešte uvidím aká budúcnosť ich čaká..
(Prečítané 10-krát, dnes 1 návštev)
Tagged , ,

21 thoughts on “Nákupy a výmeny február/marec

  1. pacia sa mi tie veci, co si si vybrala z Operativy, Cotton Candy poznam. Ale ten nazov (myslim Operativa) je priserny 😀 Hodi sa tak na poistovnu 😀

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *