Beauty, Recenzie

Krásna každý deň

go site Takto pekne zvučný názov nesie český eshop s prírodnou kozmetikou pre celú rodinu dokonca aj domáce zvieratá. E-shop už tri roky ponúka selekciu najmä českých a slovenských prírodných značiek, pričom sama majiteľka všetky produkty najprv testuje než sa rozhodne zaradiť ich do ponuky. Okrem iného na stránke vedie blog, kde sa môžete dočítať zaujímavosti zo sveta kozmetiky bez pridanej chémie či návody na výrobu napríklad pleťovej masky. A aké produkty som sa rozhodla testovať ja?

http://unikeld.nu/?ioweo=opzioni-binarie-strategie-con-1-euro&b72=b8 krasna kazdy den bio prirodna kozmetika kosmetika recenze recenzia soaphoria gel zubna pasta harmanček

SOAPHORIA ORGANICKÝ SPRCHOVÝ GÉL OCEANIZER

http://www.judithschlosser.ch/?ityrew=miglior-libro-su-opzione-binarie&8c9=d5 Mojou prvou voľbou bol prírodný sprchový gél. Chcem sa totiž zamerať na používanie prírodných produktov na telo. Vychádzam z toho, že klasická telová kozmetika je na môj vkus väčšinou príliš parfumovaná a nie tak účinná. Tento sprcháč obsahuje extrakty limetky, morskej soli a riasy. Povedala by som, že vonia tak “unisex”, vďaka sviežej vôni sadne aj mužom. Kokosový a jojobový olej zaručia dokonalú hydratáciu kože. Pre mňa je ideálnym kandidátom na umývanie 🙂 Soaphoria značku iste poznáte, no možno neviete, že majú aj recyklačný program a pri vrátení PET či sklených nádob, dostanete zľavu na nákup! Mám rada, keď prírodné značky takto myslia a podnecujú kupujúcich k lepším veciam.

enter site krasna kazdy den bio prirodna kozmetika kosmetika recenze recenzia soaphoria oceanizer

JASON ZUBNÁ PASTA SEA FRESH

bekanntschaften simbach Doposiaľ som skúšala len dve prírodné pasty a poviem vám, že ich používanie bolo veľmi zvláštne a nepodnietilo ma k ďalšiemu nákupu. Pri výbere produktov z eshopu krasnakazdyden.cz som si však povedala, že by som mohla ešte dať šancu ďalšej. Môj problém s predošlými pastami bol v nulovej penivosti. Čo je v poriadku, pretože penidlá sú umelo pridávané do produktov pre náš lepší pocit. Avšak oboje pasty sa po chvíli akoby totálne stratili z úst a bolo to také zvláštne 😀 čo ma teší, že Jason pasta aj napriek absencii SLS, umelých sladidiel a ochucovadiel sa tvári normálne. Vytvára veľmi jemnučkú penu, je príjemná a v ústach nemá žiaden chemický dojazd. Som rada aj za veľké balenie.

enter krasna kazdy den bio prirodna kozmetika kosmetika recenze recenzia jason zubna zubni pasta

KONJAC HUBKA

Konjacové hubky osobne milujem, tu som išla na istotu. Hubka je vyrobená z huby Konjac a má svoj pôvod v Japonsku. Vydrží vám cca 2-3 mesiace a môžete ju používať iba s vodou – je teda aj ekologická. Ja s ňou čistím pleť vždy ráno, je veľmi jemná, šetrná a čo je bonus upokojuje zápaly. Na veľmi citlivú či pleť s ekzémom sa dá využiť namiesto peelingu. Ako plus rozhodne beriem balenie v papierovej krabičke, keďže väčšinou hubky kúpite v plastovom obale.

enter site krasna kazdy den bio prirodna kozmetika kosmetika recenze recenzia konjac hubka

NAVIA HARMANČEKOVÁ PLEŤOVÁ VODA

http://carbonbikerepair.com.au/?encifkodf=vivere-opzioni-binarie&c20=c8 Ak nečítate môj blog prvý krát asi viete, že do kvetových vôd na pleť som sa totálne zamilovala. Okrem toho, že sú dobré ako osviežovať pleti napríklad v horúcich mesiacoch, pokožku upokojujú a dodávajú jej hydratáciu. Kvetovú vodu využívam v pleťovej starostlivosti na vlhčenie pokožky skoro v každom kroku – pred tonerom, pred esenciou, pred sérom, pred olejom. Pleť môžete vlhčiť aj pred aplikáciou krému ak ste veľmi suchá. Iba retinoly a kyseliny idú na suchú pleť. Každopádne, harmanček kožu upokojuje a pekne lieči zápaly. Vôňou mi pripomína niečo medzi medom a propolisom.

http://syaden.net/?giniefr=cherche-femme-veuve-tamine&0a9=8d krasna kazdy den bio prirodna kozmetika kosmetika recenze recenzia navia harmanček kvetova voda

(Prečítané 1-krát, dnes 1 návštev)
Tagged , ,

6 thoughts on “Krásna každý deň

  1. O tomto webu jsem už slyšela a rozhodně si myslím, že je to skvělá věc! Z tvých produktů mě nejvíc zaujala ta houbička, jelikož mám ekzematickou pleť, tak si myslím, že by mohla být supr 🙂

    Praguetales

    1. Myslím, že by mala byť fajn, keďže ukľudňuje. nie je drahá, takže by som určite vyskúšala 🙂

  2. Soaphoria značku milujem, ale keďže k nej mám prístup v meste, v ktorom chodím do školy, neobjednávam si ju. 🙂 O tomto eshope som už tiež počula, ale keďže na Slovensku máme kopec iných, ktoré ponúkajú prírodnú kozmetiku, využívam radšej služby od nich.

    deerly lost / blog instagram

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.