Fashion

Bonprix šaty a ruksak

Keď outfit, prostredie a fotografka spolu ladia ako husle 🙂 Skúsila som sa ozvať na spoluprácu známej firme Bonprix a bola som milo potešená, že si ma vybrali. Úlohou teda bolo vybrať si oblečenie podľa vlastného uváženia a skombinovať ho do outfitu. Mňa zaujali tieto šaty na zavinovací spôsob a ruksačik – kúsok, ktorý v šatníku nemám a myslím, že do športovejších outfitov sa bude náramne hodiť.
 
 Najprv som zvažovala ruksak dať do iného outfitu, no potom som si povedala, že prečo ho neskombinovať so šatami a vytvoriť tak ležérny voľnočasový kúsok. Viem, že v dnešnej dobe sa nosia úplne iné tenisky a asi by niekto iný k tomuto typu šiat obul nejaké slip-on (alebo ako sa tie papučkové tenisky voaljú – kedysi som ich nosila, keď som skejtovala ) no ja, srdcom rockerka, som verná čínom. A okrem iného sa mi farebne hodia k šatám 🙂
 
 Vopred sa ospravedlňujem za to kvantum fotiek, no veľmi veľa faktorov hralo s nami a tak vzniklo viac perfektných slnečných, veselých, farebných fotiek.
 Samotné šaty som objednala vo veľkosti 40/42 a sú mi trochu veľké. No netrúfla by som si na veľkosť 36/38 😀 asi by som potrebovala číslo 38/40. Musím skonšatovať, že ma trošku sklamal materiál, za danú sumu som čakala pevnejšiu a kvalitnejšiu látku. S ruksakom som však spokojná, každá strana má inú štruktúru, tak sa aspoň nezunuje a môže byť variabilnejší.
Šaty: Bonprix; veľkosť 40/42; 32,99Eur
Ruksak: Bonprix; 8,99Eur
Tenisky: Sports direct; veľkosť 38; 9Eur
Náhrdelník: z výmeny
Okuliare: z Chorvátska; 80Kn
Fotila: ReingraberPhotography
(Prečítané 14-krát, dnes 1 návštev)
Tagged ,

26 thoughts on “Bonprix šaty a ruksak

  1. Mne sa veľmi páčia tie šaty, aj farebne…celkovo poslednú dobu frčím na takých zavinovaích a "vestoidných" kúskov no škoda kvality.
    A fotky aj kombinácia outfitu je super 🙂

  2. Tie saty sa mi velmi pacia..ja by som ich nosila pekne s vysokymi topanockami ..ale su ozaj variabilne… no ale co si spominam na svoje posledne objednavky z bonprix, tak vzdy mi prisli o cosi vascie kusky, akoby mali uplne ine cislovanie 😀

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

five × 4 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.