Fashion

Námornícke šaty od cowcow.com #3

Ešte chvíľu vám budem prinášať nádych leta či jari s outfitmi od Cowcow 🙂

Totiž mnohé zo šiat, ktoré som obdržala, sa nedajú nijako inak nosiť ako s letnými či jarnými komponentmi. Týka sa to aj týchto námorníckych šatičiek v tzv. skater strihu (skater dress). Ak ste prvý krát na mojom blogu, o spolupráci s Cowcow som písala úplne v prvom outfitovom článku, kde spomínam, že som od nich obdržala 5 kusov oblečenia z ich Amazonu a 5 kusov z ich oficiálnej stránky a tak vám postupne prinášam články s ich nádielkou.
Šaty sú pevnejšieho strečového materiálu, ktorý je príjemný na nosenie. Nie je to klasický čínsky tenký šunt, na ktorý sme zvyknutí. Ja som si totiž myslela, že presne z tohto materiálu šaty budú, takže lepšia kvalita ma rozhodne potešila. K tomuto štýlu by sa samozrejme viac hodila slnečná letná promenáda so žabkami na nohách a klobúkom na hlave, no koncom septembra sa toho veľa vymyslieť nedalo. A tak som outfit poňala v duchu rockabilly s červenými perami a príslušným účesom 🙂
Opäť spomeniem, že Cowcow ponúka oblečenie a doplnky do domácnosti s rôznou potlačou, ktorú môžete použiť aj vlastnú. Ja som sa o to pokúšala, no nezohnala som obrázky v tak dobrej kvalite na tlač. Je preto trochu obtiažnejšie si u nich niečo vybrať, pretože na výber je nenormálne veľa farieb a vzorov a najmä tie jednofarebné moc nečakajte.


Šaty: Cowcow, veľkosť L, barter od firmy
Tenisky: Converse, veľkosť 39, z výmeny
(Visited 23 times, 1 visits today)
Tagged , ,

2 thoughts on “Námornícke šaty od cowcow.com #3

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.