Beauty, Recenzie

Hebké vlasy so systémom Awapuhi Wild ginger

watch Odkedy som začala spoluprácu s kaderníctvom YOU, moje vlasy dostávajú takú starostliovsť ako nikdy. V prvom rade vám chcem povedať, že som sa zvykla farbiť 1-2x do roka, lebo som nechcela mať zničené vlasy. Teraz chodím na farbenie každý druhý mesiac a moje vlasy sú lesklé a stále pekné. Ale o inom som chcela dnes 🙂 Keďže zima neprospieva ani pleti, vlasy na tom nie sú o nič lepšie. Sú lamavejšie a neustálym šúchaním o bundu elektrizujú. Preto som sa objednala na hydratačnú kúru pre hladšie vlasy s Awapuhi Wild ginger MirrorSmooth.

hebke jemne vlasy kura maska ošetrujúca zničené suhé awapuhi kadernictvo you v rozadole

source site Kúra začína klasicky umytím vlasov so šampónom MirrorSmooth, ktorý vyhladzuje a zanecháva vlasy hebké. Následne sa aplikuje kúra HydraTriplex, ktorá sa nechá pôsobiť aspoň 20 minút v obale z nahriateho uteráku. Maska vlasy vyživuje do hĺbky, uhladzuje ich a vo výsledku sa s nimi ľahšie pracuje. HydraTriplex dodáva vlasom rastlinný proteín, aminokyseliny a výživné oleje. Kúra je vhodná pre suché a zvlnené vlasy. Zakončuje sa použitím kondicionéru MirrorSmooth, ktorý sa nechá v zabalenom uteráku účinkovať aspoň 10 minút. Vlasy zanecháva lesklé, jemné, ľahké a rozčesateľné. Vyrovná jemné vlásky, ktré inak môžu neposlušne všelikde trčať. Všetky produkty rady Awapuhi sú bez parabénov a šetrné k farbeným vlasom.

hebke jemne vlasy kura maska ošetrujúca zničené suhé awapuhi kadernictvo you v rozadole

what is speed dating interview hebke jemne vlasy kura maska ošetrujúca zničené suhé awapuhi kadernictvo you v rozadole

go to site Maska HydraTriplex je určená na profesionálne použitie a v salóne YOU stojí 45 Eur. V kaderníctve si viete zakúpiť aj testovaciu sadu Awapuhi MirrorSmooth šampónu, kondicionéru a stylingového produktu High Gloss primer. Na konci mi ešte šikulka Emily urobila pekné vlny, ktoré mi vydržali do druhého dňa! Na profi vlasovej kúre som bola prvý krát a neľutujem to 🙂 Chodievate na takéto ozdravujúce kúry alebo ste o tom niekedy premýšľali?

http://wolontariatsportowy.com/fioepr/bioepr/5229 hebke jemne vlasy kura maska ošetrujúca zničené suhé awapuhi kadernictvo you v rozadole

(Prečítané 1-krát, dnes 1 návštev)
Tagged ,

6 thoughts on “Hebké vlasy so systémom Awapuhi Wild ginger

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.