Dávnejšie som bola pozvaná do Prahy na predstavenie jarných noviniek od NYX, s ktorými som urobila dve líčenia na Youtube. Na blogu však rada publikujem swatche rúžov, keďže tak má kupujúci lepšiu predstavu o odtieni a finishi. Preto som sa rozhodla povenovať tento článok menšej recenzii novinkových rúžov od NYX 🙂 Ako vždy nadpisy sú klikateľné linky na produkt.

STRICTLY VINYL LIP GLOSS

Nové lesklé rúže sú dostupné v 8 odtieňoch a sú vysoko pigmentované. Odtiene sú netradičné a šialené. Lesk je na perách lepivý a dosť sa otláča, po jedle treba opraviť.

Moje odtiene: Baby doll-mauve, Femme fatale-black, Bad seed-green (reálna farba je ako na perách, na fotkách rúžov mi to skreslilo nejako farbu).

nyx rúže rtenky lesk swatch swatche recenzia recenze strictly vinyl gloss baby doll mauvenyx rúže rtenky lesk swatch swatche recenzia recenze strictly vinyl gloss baby doll mauve nyx rúže rtenky lesk swatch swatche recenzia recenze strictly vinyl gloss femme fatale black nyx rúže rtenky lesk swatch swatche recenzia recenze strictly vinyl gloss femme fatale black nyx rúže rtenky lesk swatch swatche recenzia recenze strictly vinyl gloss bad seed greennyx rúže rtenky lesk swatch swatche recenzia recenze strictly vinyl gloss bad seed green

SOFT MATTE METALLIC LIP CREAM

Najväčším prekvapením spomedzi noviniek pre mňa sú tieto metalické verzie klasických Lip cream. NYX má niekoľko verzii rúžov edície Lip Cream, pričom mám dojem, že najpopulárnejšia je matná. Mne sa veľmi páči takýto matný metalický efekt na perách, je to zaujímavá nadstavba klasického matného rúžu. Rúž vydrží pitie, po jedle sa zotrie z vnútra pier.

Moje odtiene: Milan (bledo ružový), Paris (výrazný ružový), Copenhagen (bordový), Madrid

nyx rúže rtenky lesk swatch swatche recenzia recenze soft matte lip cream metallic milan nyx rúže rtenky lesk swatch swatche recenzia recenze soft matte lip cream metallic milan nyx rúže rtenky lesk swatch swatche recenzia recenze soft matte lip cream metallic paris nyx rúže rtenky lesk swatch swatche recenzia recenze soft matte lip cream metallic paris nyx rúže rtenky lesk swatch swatche recenzia recenze soft matte lip cream metallic copenhagennyx rúže rtenky lesk swatch swatche recenzia recenze soft matte lip cream metallic copenhagennyx rúže rtenky lesk swatch swatche recenzia recenze soft matte lip cream metallic madrid

NYX FAUX MARBLE LIPSTICK, odtieň Periwinkle

Azda najväčším úletom noviniek NYX je tento mramorový rúž v pastelovo modrej farbe. Šialenosť, ktorá si nájde asi užšiu cieľovú skupinu. No ja stále vzdávam holt, ak značky prídu aj s niečím iným a podporia nevšednosť. Dostupné sú však aj nositeľnejšie odtiene ako tmavo hnedá či mauve.

nyx rúže rtenky faux marble periwinkle swatch swatche recenzia recenzenyx rúže rtenky faux marble periwinkle swatch swatche recenzia recenze

Akú našialenejšiu farbu na pery nosíte alebo by ste nosili? 🙂